allegro

Bezpieczne zakupy

Szybka Wysyłka

ATRAKCYJNE PROMOCJE

Zakupy bez rejestracji

Wspaniała kolekcja, bogata w wyjątkowo rzadkie okazy, ale i ta o mniej wyszukanych elementach, wymagają ochrony. Prezentowane przez nas holdery na karty marki Safe Cards Storage oraz Ultra Pro powstały z myślą o rozmaitych zbiorach. Wysokiej klasy holdery na magnes czy mini snap wykonane z solidnego, przezroczystego materiału pudełka do przechowywania, to znakomitej jakości produkty, po które powinny sięgnąć wszystkie osoby traktujące swoje eksponaty z należytym szacunkiem.

Holdery – skuteczna ochrona kart kolekcjonerskich

Pokemon, Dragon Ball Super, Lol Surprise czy może postaci piłkarzy lub koszykarzy – nie ma znaczenia, do której kategorii należą posiadane przez kolekcjonera okazy. Cards holder na karty zarówno w postaci magnetic holder jak i mini snap, skutecznie zabezpieczy „perełki” z każdej grupy eksponatów. Pierwszy z nich polecamy zwłaszcza osobom, których hobby obejmuje nie tylko zbieranie zestawów, ale i rywalizowanie przy ich pomocy z innymi graczami.

Nowoczesne holdery na najrzadsze karty kolekcjonerskie

Oferowane przez sklep Cards Zone pudełka dla pasjonatów wykonane zostały z blokującego promieniowanie UV, przezroczystego materiału. Są one idealną propozycją dla tych kolekcjonerów, którzy chcą zadbać o wysoką jakość ekspozycji swoich najrzadszych kart. Holdery te wyposażone są w silne, magnetyczne zamknięcie i diamentowy róg dla jeszcze lepszej ochrony przechowywanego eksponatu.

Promocje
JaVale McGee Denver Nuggets 16/25 Autograph
JaVale McGee Denver Nuggets 16/25 Autograph
250,00 zł 200,00 zł
szt.
Kevin De Bruyne GAME FACE PANINI FIFA SCORE 2021/22
Kevin De Bruyne GAME FACE PANINI FIFA SCORE 2021/22
250,00 zł 200,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl